Konferencja "ROZWIŃ SWÓJ BIZNES! - polsko - niemiecka wymiana doświadczeń"

Centrum Usługowo-Doradcze Euroregionu POMERANIA w Karlinie wraz z Gminą Karlino we współpracy z Kostrzyńsko-Słubicką Specjalną Strefą Ekonomiczną S.A. oraz Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji „ROZWIŃ SWÓJ BIZNES ! - Polsko - Niemiecka wymiana doświadczeń”, która odbędzie się 21.03.2013 r. w Karlinie (sala konferencyjna Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty w Karlinie, ul. Szymanowskiego 17).

Konferencja skierowana jest do Małych i Średnich firm w Polsce i w Niemczech. Podczas konferencji chcielibyśmy pokazać Państwu jakie są podstawowe podobieństwa i różnice między firmami funkcjonującymi w Polsce i w Niemczech, warunkami prowadzenia działalności w obu krajach oraz przedstawić możliwości w ramach których możliwe jest nawiązanie współpracy pomiędzy przedsiębiorcami oraz jak efektywnie prowadzić inwestycje.

Udział w Konferencji to doskonały sposób na rozwianie wszelkich wątpliwości i obaw dotyczących tego czy warto inwestować w Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz czy współpraca polsko-niemiecka może się opłacać, jak również doskonała szansa na rozmowę z ekspertami oraz przedstawicielami Centrum, jak również samorządu, a także Centrum Obsługi Inwestora i Eksporterów.
Stymulowanie rozwoju gospodarczego i stwarzanie przedsiębiorcom nowych możliwości jest bardzo ważne dla stworzenia możliwości rozwoju w całym regionie. Podczas spotkania chcielibyśmy poznać realne potrzeby i problemy przedsiębiorców, dlatego zachęcamy do udziału w dyskusji i zadawania pytań.
Chcielibyśmy, aby konferencja była okazją do wymiany doświadczeń z naszymi niemieckimi sąsiadami, którzy będą reprezentować tamtejsze Centra Technologiczne. Chcielibyśmy, aby podzielili się z naszymi uczestnikami swoimi doświadczeniami z przedsiębiorcami oraz tym, na co należałoby zwrócić większą uwagę, aby nasze Specjalne Strefy Ekonomiczne były bardziej atrakcyjne dla inwestorów.


Udział w konferencji jest bezpłatny.

Do pobrania: zaproszenie, formularz zgłoszeniowy oraz program konferencji.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc udział w konferencji wymaga potwierdzenia do dnia 15.03.2013..r. na adres e-mail: mb@parseta.org.pl lub nr fax'u: 94 311 71 16
 

poprzednia wersja strony

Verein der Polnischen Gemeinden der Euroregion Pomerania | Al. Wojska Polskiego 184c/15, 71-256 Szczecin | tel. +48 91 486 07 38 | e-mail: biuro@pomerania.org.pl